itibaren 5₺
Check Availability

Bayrama Özel Erdek Ocaklar ’da Keyifli Bir Tatile Davetlisiniz…2 Gece Otel Konaklamalı

Oylanmadı
Süre

2 gece 3 gün

Tur Tipi

Günlük Tur

Grup Sayısı

1 kişi

Diller

___

     BU TATİL KAÇMAZ…

  Erdek ilçesinin içinde bulunan Ocaklar tatil beldesi Kapı dağ yarımadasının batı sahilinde yer almaktadır. Ocaklar Erdek’in kumsalı ve eğlence mekanlarıyla ünlü tatil beldesidir. Güzel beldemiz “Ocaklar” adını dağlık kısımlarında bulunan granit taş ocaklarından almıştır. Bu granit taş ocağını Ocaklara geldiğinizde rahatlıkla görebilirsiniz. 3 km’lik sahili temiz kumsalıyla kaplıdır. Benzersiz güzellikte kumsalı ve denizinin temizliği ile yaz sezonunda oldukça yoğun bir hareketlilik kazanır. Türkiye’nin her yerinden tatil severler Ocaklara akar. Ocaklar beldesinin sahil şeridinde bir çok eğlence mekanı ve çay bahçesi bulunmakta olup hem huzurlu hem eğlenceli tatil yaşarsınız.

 

Bulk discount adult
# Discount group Başlangıç yetişkin Bitiş yetişkin Value

1.gün
1.gün

 1. Gün: Gece Yolculuğu

Pelittour Kalkış Noktalar 22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi 22:50 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 23:00 Çayır ova Mc Donalds Önü 01:00 Bursa Otogarı   Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından Pelittour  Otobüsleri ile Balıkesir Erdek Ocaklar Turu için gece yolculuğuna başlıyoruz.

2.gün
2.gün

 2.Gün: Balıkesir-Erdek-Ocaklar Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Pelitlitour ile yolda vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından(ekstra) Balıkesir Ocaklar ' da bulunan otelimize ulaşım sağlıyoruz. Valizlerimizi otelimize teslim edip dileyen misafirlerimiz ile denizde , dileyen misafirlerimiz  otelimizin havuzunda , dileyen misafirlerimizin ocaklarda çarşıda serbest zamanımızı değerlendirebilir. Saat 14 :00 de misafirlerimiz odalarına yerleşip dinlenebilir. Bu güzel günün tadını çıkarttıktan sonra otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrası sahil de dondurma keyfi yapılabilir. Kahvaltı: Yol güzergahı üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra) Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra) Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir. Konaklama: Şahser Liva Otel  

3.gün
3.gün

3.Gün: Balıkesir-AVŞA Pelittour ile otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile 1.Seçenek : Ocaklar iskelesinden hareket eden Avşa Adasına doğru hareket ediyoruz.(ekstra) Gün boyu avşa da gezebilir ve yüzme molası verebiliriz. 2.Seçenek : Avşa turuna dahil olmayan misafirlerimiz denize sıfır otelimizde ister denize isterse de havuz keyfi yapabilir. Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir. Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra) Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir. Konaklama: Şahser Liva Otel

4.gün
4.gün

4.Gün: Balıkesir-Erdek-Ocaklar-İstanbul Pelittour ile otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Balıkesir merkeze doğru hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Balıkesir çarşıda alışveriş yapabilir yöresel lezzetler tadabilir.Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Pelittour organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir. Öğle Yemeği: Balıkesir merkezde alınacaktır.(Ekstra) Akşam Yemeği: Yol güzergahındaki tesiste alınacaktır. (Ekstra) Konaklama: Bu gece otel konaklaması yoktur.

 • PELİTTOUR Güvencesi
 • - Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
 • - Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
 • - Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • -Araç İçi Su İkramı
 • -Seyahat Sigortası (D2)
 • -TÜRSAB belgeli Araçlar
 • - Tüm Öğle Yemekleri
 • - Tüm Özel Harcamalar
 • - Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • - Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Tur Lokasyonu

from 5₺

Bunları da beğenebilirsin