Biz kimiz

PELİT TOUR Turizm Seyahat Acentesi Olarak Türsab (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği)’ ne kayıtlı A Grubu seyahat acantesi olarak 11 yılı aşan deneyimli kadrosuyla sizlere her zaman daha iyi güvenilir ve daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Kocaeli Gebze de bulunan Merkez ofisimiz, İstanbul pendik Şubemiz ile yeniliklere öncülük eden profesyonel ekibi ve enerjisiyle, tatil planınızı hem ekonominize uygun hale getiriyor hem de tatil hazzını en üst düzeyde yaşamanızı hedefliyoruz.

Seyahat ve tarihe olan tutkumuz ile 2012 yılında yola koyulduk. Türkiye’nin eşsiz coğrafyasını ve dünyadaki farklı lokasyonları hayranlıkla gezdik ve inceledik. Pelit tour ile unutulmaz bir tatil deneyimi sizleri bekliyor. Yurt içi ve yurt dışı yüzlerce farklı konaklama seçeneği ve geniş kapsamlı turları ile uygun fiyatlı tatil paketlerini en ince ayrıntısına kadar sizi düşünerek hazırlayan pelitli tour 11 yıllık deneyimi ve birikimi ile her bütçeye ve zevke uygun tur seçenekleri ile hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürüyor.

Misyonumuz

Pelitli tour olarak amacımız, kuruluşumuzdan bu zamana kadar tatil anılarına ortak olduğumuz misafirlerimize Beklentilerinin ötesinde bir tatil deneyimi yaşatmış ve yaşatmaya devam edeceğiz.

Tatilinizi keyfe dönüştürmeyi yıllar geçse de unutulmayacak anılara sahip olacağınız müthiş bir deneyim kazandırmayı amaç edinmiş, kaliteden ödün vermeden, dürüst tatil anlayışı ve ucuz tatil fırsatlarını misafirlerine; avantajlı fiyatlarla, maksimum güven kalite anlayışı, uygun fiyat politikası ve misafirlerimize sunmayı hedef edinmiştir.

60+

iş ortağı

100+

konaklama seçeneği

70+

destinasyon

15B+

rezervasyon

Sabri İbiş

Kurucu