itibaren 0₺
Check Availability

ORMANYA&MAŞUKİYE TURU

Oylanmadı
Süre

1 gün

Tur Tipi

Günlük Tur

Grup Sayısı

1 kişi

Diller

___

Kartepe’nin yeşil örtüsü içinde saklı bir cennet: Ormanya. Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkı olarak bilinen bu eşsiz yer, doğa severler için kaçırılmaması gereken bir durak.

Maşukiye, Kartepe’de gezebileceğiniz doğa ile iç içe bir yer. Burada yer alan şelale ve mesire alanı, doğanın tüm güzelliklerini bir arada sunuyor.

1 gün

Kartepe’nin yeşil örtüsü içinde saklı bir cennet: Ormanya. Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkı olarak bilinen bu eşsiz yer, doğa severler için kaçırılmaması gereken bir durak. Yemyeşil ormanlar, ender görülen hayvan türleri ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini büyüleyen Ormanya, şehir hayatının stresinden uzaklaşmak isteyenler için ideal. Hayvanat bahçesi, yürüyüş parkuru, hobbit evleri ve çocuklar için eğitici aktivitelerle dolu bu doğa harikası, Kartepe gezilecek yerler içerisinde unutulmaz anıları biriktirmenizi sağlayacak.   Maşukiye, Kartepe’de gezebileceğiniz doğa ile iç içe bir yer. Burada yer alan şelale ve mesire alanı, doğanın tüm güzelliklerini bir arada sunuyor. Piknik yapmak, yürüyüşe çıkmak ya da sadece şelalenin sesini dinleyerek rahatlamak için mükemmel bir yer. Aileler ve doğa tutkunları için ideal olan bu alanda, Kartepe’nin doğal güzelliklerini keşfederken, günlük hayatın stresinden uzaklaşabilirsiniz. Maşukiye’de, doğa yürüyüşleri ve şelale keşfiyle başlayarak doğanın kalbine yolculuk edebilirsiniz. Yöresel lezzetleri keşfetmek için Maşukiye kahvaltı mekanları ve alabalık restoranları ideal. Piknik alanları ve kamp yerleri de bu bölgenin olmazsa olmazlarından.  Adrenalin severler için atv safari ve macera parkuru heyecan anılar biriktirmeniz için güzel bir seçenek olabilir. Fotoğraf tutkunları için Maşukiye mükemmel manzaralar sunduğunu da söylebiliriz.  

  • - PELİTLİ TURİZM Güvencesi
  • - Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
  • - Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
  • - Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • - Lüks Araçlar ile Ulaşım
  • -Araç İçi Su İkramı
  • -Seyahat Sigortası (D2)
  • -TÜRSAB belgeli Araçlar

Tur Lokasyonu

İncelemeler

0/5
Oylanmadı
Üstünden 0 yorum
Mükemmel
0
Çok Güzel
0
Ortalama
0
Zayıf
0
Çok kötü
0
Gösterim 1 - 0 in 0 toplamda

Yorum yaz

from 0₺

Bunları da beğenebilirsin