itibaren 0₺
Check Availability

Olympos & Adrasan Turu

Oylanmadı
Süre

3 GÜN

Tur Tipi

Günlük Tur

Grup Sayısı

1 kişi

Diller

___

Sıcaklardan Bunalan Misafirlerimizi Akdeniz’in Serin, Berrak Sularına kısa bir yüzme molasına ne dersiniz. Haydi bize katılın.

1 GÜN

Siz değerli misafirlerimiz ile Belirtilen saatlerde ve hareket noktalarında buluştuktan sonra pelittour olarak Olympos & Adrasan Turumuza araç içi ikramlar eşliğinde gece yolculuğuna başlıyoruz.

2 GÜN
2 GÜN

ADRASAN - SULUADA TEKNE TURU

Sabah yoldan alacağımız kahvaltımızın ardından Adrasan'a geçiyoruz. Tekne turu yapmak isteyen misafirlerimizle Adrasan’ın birbirinden güzel koylarını geziyor olacağız. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz ise tüm gün Adrasan sahilin tadını çıkarabilirler.

Tekne turumuz tüm gün sürecek olup öğle yemeğinde Balık, Salata, Makarna ikram edilecektir. Balık yemeyen misafirlerimize alternatif olarak Tavuk ikram edilmektedir. Tekne turumuz müzikli olup gün sonunda çay ve karpuz ikramı olacaktır. Bu güzel geçen günün ardından Adrasan’da kalan misafirlerimizi de alıp otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği otelimizdedir.

KONAKLAMA: Olympos’taki Pansiyonlar

Not: İstanbul'dan hareket ettikten sonra, ertesi gün otele giriş yapmadan Adrasan da yüzme molası verileceğinden misafirlerimizin, plajda kullanacakları deniz kıyafetlerini, havlu-terlik gibi kullanım eşyalarını ayrı bir küçük çanta içinde yanlarında bulundurmalarını tavsiye ederiz.

3 GÜN
3 GÜN

Olympos – Olympos Plajı – Tahtalı – Çıralı Plajı – Adrasan Koyu

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında, hareket ile Olympos Antik Kenti’ne varıyoruz. Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış eski dönemlerin Korsan Kenti, günümüzde ise ağaç evleriyle meşhur Olympos’ta tarihi antik kalıntıların içinde kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Yapacağımız yürüyüş sonrası Olympos Plajı’na varıyoruz. Çakıl taşları ve berrak suyu ile meşhur plajda yüzme molası veriyoruz. Olympos Plajı’nda vereceğimiz yüzme molası sonrası otobüsümüze dönerek Olympos sahilinin devamı olan serin deniz suyuna sahip olan Çıralı Plajı’na geçiyoruz. Ayrıca Caretta Caretta cinsi kaplumbağaların da yuvalama noktası olan çıralı plajında kısa bir yüzme molası veriyoruz. Ardından günün son noktası olan Likya yürüyüş yolu üzerinde bulunan Adrasan Koyu’na geçiyoruz. Yaklaşık 12 kilometre uzunluğuna sahip ve manzarasına doyum olmayan bu plajda vereceğimiz yüzme molası ardından otobüsümüz ile buluşarak İstanbul’a doğru hareket ediyoruz siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka pelittour organizasyonda görüşmek dileğiyle veda ediyoruz.

 • - PELİTTOUR Güvencesi
 • - Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
 • - Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
 • - Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • - Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • -Araç İçi Su İkramı
 • -Seyahat Sigortası (D2)
 • -TÜRSAB belgeli Araçlar
 • - Tüm Öğle Yemekleri
 • - Tüm Özel Harcamalar
 • - Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • - Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Tur Lokasyonu

from 0₺

Bunları da beğenebilirsin