itibaren 0₺
Check Availability

Olympos, Adrasan, Çıralı, Yanartaş, Suluada Turu

Oylanmadı
Süre

5 GÜN

Tur Tipi

Günlük Tur

Grup Sayısı

1 kişi

Diller

___

Kalabalıklardan kaçmak, huzur bulmak için tam zamanı. Şehir yaşantısının gürültüsünden huzura uzanan mavi bir yolculuk.

1 GÜN

Siz değerli misafirlerimiz ile Belirtilen saatlerde ve hareket noktalarında buluştuktan sonra pelittour olarak Olympos, Adrasan, Çıralı, Yanartaş, Suluada Turumuza araç içi ikramlar eşliğinde gece yolculuğuna başlıyoruz.

2 GÜN
2 GÜN

ULUPINAR ŞELALESİ - OLYMPOS - ANTİKKENT - DENİZ - YANARTAŞ Sabah ilk olarak Olympos'a gelmeden bütün heybetiyle bizi karşılayan Ulupınar Şelalesi’nde kahvaltı molası veriyoruz. Burada Ekstra olarak alacağımız serpme kahvaltımızı şelalenin heybetli görüntüsü ve sesi eşliğinde tadacağız. Kahvaltının ardından Olympos’a hareket ediyoruz. Odalarımıza yerleşme ve yorgunluğunuzu atmanız için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda otelimiz denize çok yakın olduğu için Antik Kentin içinde yürüyerek denize ulaşabilirsiniz. Tüm gün denizin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra  Yanartaş turumuz olacaktır. Katılmak isteyen misafirlerimizle Tanrılar dağına çıkıyoruz. Katılmak istemeyen misafirlerimiz Olympos mekanlarının tadını çıkarabilir. KONAKLAMA: Olympos’taki Pansiyonlar

3 GÜN
3 GÜN

ADRASAN - SULUADA TEKNE TURU Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Adrasan'a geçiyoruz. Tekne turu yapmak isteyen misafirlerimizle Adrasan’ın birbirinden güzel koylarını geziyor olacağız. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz ise tüm gün Adrasan sahilin tadını çıkarabilirler. Tekne turumuz tüm gün sürecek olup öğle yemeğinde Balık, Salata, Makarna ikram edilecektir. Balık yemeyen misafirlerimize alternatif olarak Tavuk ikram edilmektedir. Tekne turumuz müzikli olup gün sonunda çay ve karpuz ikramı olacaktır. Bu güzel geçen günün ardından Adrasan’da kalan misafirlerimizi de alıp otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği otelimizdedir.   KONAKLAMA: Olympos’taki Pansiyonlar    

4 GÜN
4 GÜN

ADRASAN - SU SPORLARI - MEHTAP TURU  Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Adrasan'a geçiyoruz. Adrasan’da tüm gün denizin tadını çıkarabilirsiniz. Burası Türkiye’de en uygun fiyata Su Sporları yapabileceğiniz bir yerdir. Tüm gün denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Akşam saat 17.30 civarı otele hareket ve akşam yemeği otelimizdedir. Yemek sonrası dileyen misafirlerimizle Mehtap Turuna çıkıyoruz. Akşam ay ışığında yüzmenin tadını çıkarmak istemez misiniz? Turumuz sonunda otele dönüyoruz.

5 GÜN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltınızın ardından saat 10.30 gibi otelimizden ayrılıyoruz. İstanbul’a doğru hareket ediyoruz Gerekli molaların ve keyifli bir yolculuğun sonrası siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka pelittour organizasyonda görüşmek dileğiyle veda ediyoruz.

 • - PELİTTOUR Güvencesi
 • - Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
 • - Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
 • - Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • - Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • -Araç İçi Su İkramı
 • -Seyahat Sigortası (D2)
 • -TÜRSAB belgeli Araçlar
 • - Tüm Öğle Yemekleri
 • - Tüm Özel Harcamalar
 • - Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • - Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Tur Lokasyonu

from 0₺

Bunları da beğenebilirsin