itibaren 0₺
Check Availability

EGE TURU

Oylanmadı
Süre

4 GÜN

Tur Tipi

Günlük Tur

Grup Sayısı

1 kişi

Diller

___

1 GÜN

Siz değerli misafirlerimiz ile Belirtilen saatlerde ve hareket noktalarında buluştuktan sonra pelittour olarak EGE turumuza araç içi ikramlar eşliğinde başlıyoruz.

2 GÜN
2 GÜN

Şirince Doğan Bey, Kirazlı, Çamlık, Burgaz, Kuşadası

Keyifle geçen yolculuğumuz sonrasında gezimize ilk olarak şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur , kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince‘ye varıyoruz. Sabah kahvaltısı için siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz serbest zaman sonrasında bölgenin en meşhur şarap evinde şarap tadımı sonrasında rehberimizin anlatımları eşliğinde bölgeyi keşfediyoruz. Şirince gezimiz sonrasında araçlarımıza binerek bir sonraki durağımız olan 1924 yılına kadar Rumların yaşadığı Doğanbey köyüne ulaşıyoruz. Eski Rum evleri olduğu ara sokaklarda harika kareler yakalamak için serbest zaman veriyor ve öğlen yemeğimizi almak üzere restorana gidiyoruz (ekstra) öğlen yemeğimiz sonrası Kuşadası’na bağlı olan kirazlı Köyü’ne gidiyor ve serbest zaman veriyoruz serbest zaman sonrası Çamlık Köyü’ne ulaşıyor ve bölgeye varışımız ile birlikte 30 adet buharlı lokomotifin sergilendiği Çamlık buharlı lokomotif müzesini geziyoruz gezimiz sonrası köy meydanında serbest zaman veriyoruz programımız sonrası son köyümüz olan Burgaz Köyü’ne kısa bir yolculuk sonrası ulaşıyoruz eski Osmanlı dönemi köyü olan Burgaz Köyü’nde kısa bir serbest zaman sonrası otelimize varıyoruz konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3 GÜN
3 GÜN

Tire, Birgi, Ödemiş, Kuşadası

Sabah otelden alacağımız kahvaltı sonrasında ilk durağımız Aydınoğulları Beyliği’nin merkezi Birgi köyü ile başlıyoruz. Tarihi Çakırağa konağı müzesi, imam-ı Birgivi türbe ve külliyesi, Aydınlıoğlu Mehmet Bey cami ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Birgi köyü gezimizin ardından Ödemiş içerisinde yapacağımız panoramik tur sonrası öğle yemeğimizi almak üzere Türkiye’nin en güzel ilk on kasabası arasında yer alan Tire’ye hareket ediyoruz. Kısa bir yolculuk sonrasında meşhur tire kebabımızı yemek üzere restoranımıza varıyoruz tire de yapacağımız köy gezimiz ve alışverişimiz sonrası Kuşadası’nda bulunan otelimize yerleşmek üzere otobüsümüze biniyor ve 1 saat sürecek keyifli yolculuğumuz sonrası otelimize ulaşıyoruz konaklama ve akşam yemeği otelimizde olacaktır.

4 GÜN
4 GÜN

Sığacık, Bademler, İstanbul’a dönüş

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında panoramik olarak Kuşadası merkezi geziyoruz Sığacık Köyü’ne hareket ediyoruz. Teos antik kentinin de yer aldığı deniz kenarında yer alan sahil Köyü’ne ulaştığımızda rehberimizin kısa bilgilendirmeleri sonrası pazar günleri kurulan köy pazarı ve limanda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası eğitim seviyesinin yüksek olduğu ve köyün içinde yer alan tiyatro ile ilgi çeken Bademler Köyü’ne ulaşıyoruz. Köyün temiz havasını soluyup çayımızı, kahvemizi içiyoruz. Mola sonrası otobüslerimize biniyoruz İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka pelittour organizasyonda görüşmek dileğiyle veda ediyoruz.

 

 • - PELİTTOUR Güvencesi
 • - Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
 • - Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
 • - Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • - Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • -Araç İçi Su İkramı
 • -Seyahat Sigortası (D2)
 • -TÜRSAB belgeli Araçlar
 • - Tüm Öğle Yemekleri
 • - Tüm Özel Harcamalar
 • - Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • - Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Tur Lokasyonu

from 0₺

Bunları da beğenebilirsin