from 989TRL
Rezervasyon Yap

Bodrum Marmaris Fethiye Yüzme ve Tekne Turu

Değerlendirme Yok

Süre

5

Tur tipi

Günlük tur

Grup Sayısı

Limitsiz

Dil

___

GENEL BAKIŞ

İstanbul Sıcaklarından Bunalan Misafirlerimizi Yüzme ve Tekne Turuna Götürüyoruz 🙂 Bodrum, Marmaris, Fethiye Yüzme ve Tekne Turumuz ile İddia Ediyoruz, Yüzmeye Doyacaksınız. Keyifli ve Eğlenceli Bir Tur Sizleri Bekliyor, Geç Kalmadan Yerinizi Ayırtın!


Marmaris, Zeytinli Koyu, İnce Kum, Fethiye Paspa Tur Geceleri, Dalyan Tekne Turu, Dalyan Koyları, Çamur Banyosu, Caretta Caretta’lar, Saklı Kent Kanyonu, Fethiye, Hisarönü, 12 Adalar Tekne Turu, Nil Kaplumbağaları, Mavi Yengeç, İz Tuzu Plajı, Dalyan Kralkaya Mezarları, Rum Köyü, Tilos Antik Kenti, Yakapark

Dalyan Tekne Turu Fiyata Dahildir.☻

Daha Fazla

Tur Programı

1. Gün

İstanbul, Gebze, Bursa
Araç Kalkış Noktaları

21:00 İncirli Doğtaş Mobilya
21:30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
22:00 Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesi Önü
22:20 Kartal Köprüsü Altı
22:40 Çayırova McDonalds
01:00 Bursa Almira Otel Önü
06:00 İzmir Bornova Sapağı

Konaklama: Gece Yolculuğu

2. Gün

Bodrum, Karaada, Kleopatra Sıcak Su Magarası, Meteor Çukuru, Poyraz Koyu, Tavşan Burnu

Belirtilen araç kalkış noktalarından hareket ile çıkmış olduğumuz yolculuğumuzun ilk durak noktası olan Bodrum'a sabah saatlerinde varıyoruz. Bodrum Limanında bizleri bekleyen teknemize binerek tüm sezonun yorgunluğunu bölgenin masmavi sularında atıyoruz. Sırasıyla Karaada, Kleopatra Sıcak Su Mağarası, Meteor Çukuru, Poyraz Koyu ve Tavşan Burnu'nda vereceğimiz yüzme molalarının ardından öğlen yemeğimizi teknemizin mutfağından yükselen enfes tatlarla taçlandırıyoruz. Tüm gün denizde geçireceğimiz tekne turumuzun ardından bizleri bekleyen aracımız ile birlikte Bodrum'daki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde yedikten sonra, dileyen misafirlerimiz ile bodrum gecelerine eğlenmeye çıkıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Serbest Zamanda Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Teknemizde Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Bodrum Otelleri

3. Gün

Dalyan Tekne Turu, Dalyan Koyları, Çamur Banyosu, Caretta Caretta'lar, Saklı Kent Kanyonu, Fethiye, Hisarönü

Kahvaltımızın ardından Dalyan'ın meşhur Caretta Caretta Kaplumbağa'larını görmek, dalyan koylarında yüzmek ve çamur banyosu yapmak için yola çıkıyoruz. İlk olarak Tekne'mize binip Dalyan Koyları'nda yüzmek için hareket ediyoruz. Yüzme molamızın ardından Çamur Banyomuzu yapıyor, İz Tuzu Plajında Kral Kaya Mezarlarını görmeye gidiyoruz. Nil Kaplumbağaları ve Yengeçlerin ana yurdu olan Dalyan Nehri sazlıkların arasından İz Tuzu plajına varıyoruz. Burada Rehberimizin verdiği serbet zaman diliminde Yüzme molası veriyoruz. Serbest zamanın ardından öğlen yemeğimizi almak için Restorant'ımıza doğru yola çıkıyoruz(Ekstra). Yemeğin ardından Antalya, Muğla sınırını çizen Eşen Çayı'nın da kolu olan Karaçay'ın oluşturduğu Saklı Kent Kanyonu'nu geziyoruz. Sonrasında Fethiye'deki Otelimize geçip akşam yemeğimizi yiyor ve yemekten sonra dileyen misafirlerimiz ile Fethiye çarşısına (Paspa) Turuna çıkıyoruz. Hediyelik eşyalar ve eğlence mekanlarının olduğu Fethiye ve Marina caddelerinde günün tatlı yorgunluğunu atıyoruz. Konaklama Otelimiz de.

Not: Dileyen Misafirlerimiz Saklıkent'te Rafting Yapabilirler (Ekstra 60 TL)

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Serbest Zamanda Alınacaktır (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Fethiye Otelleri

4. Gün

Fethiye, 12 Adalar Tekne Turu, Baba Dağı'nda Yamaç Paraşütü

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısı sonrasında 12 Adaları gezmek üzere teknemize geçiyoruz (Ekstra). Müzik ve Eğlence eşliğinde 12 Adalar turumuza başlıyoruz. Fethiye'nin o meşhur adalarında Yassıca Kızıl Ada Katrancı Koyu Domuz Adası, Tavşan Adası'n da yüzme molalarımız ile öğlen yemeğimizi yine teknemizde alıyoruz. Yüzmeye doyacağınız bu güzel turun sonlarına yaklaşırken artık Limana doğru yaklaşıyoruz ve bizi bekleyen aracımıza binip konaklama yapacağımız otele doğru yola çıkıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Not: Yamaç Paraşütü Yapmak isteyen misafirlerimiz Babadağı'ndan Ekstra olarak Yamaç Paraşütü yapabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Teknemizde Alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Fethiye Otelleri

5. Gün

Tam Gün Fethiye Dalış Turu veya Tam Gün Jeep Safari Turu

Sevgili Misafirler, sabah erken saatlerde yeni güne merhaba diyor ve otelimizde açık büfe sabah kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak, birinci seçenek olarak, tam gün Fethiye Dalış Aktivitesi (Ekstra). Bizi bekleyen araçla otelimizden ayrılıp dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS,PADI,SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimizin “Discovery dalış” yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında denize girme imkânı olacak. İkinci seçenek olarak, tam gün Jeep Safari Turu (Ekstra) Sabah bizleri bekleyen Jeeplerle buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak ‘İskender’in Mağarası’na ulaşıyoruz. Sonrasında Tlos Antik Kentini görerek, Yakapark’ta öğle yemeğimizi almak için mola veriyoruz. Devamında Gizlikent Şelalesi gezisi ve Saklıkent Kanyonunda verilen serbest zaman bizleri bekliyor. Dileyenler burada ki macera parkurunda zıplıne, rafting, bungee jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir. Günümüzü çamur banyosu ile sonlandırıp dönüş yolculuğumuz için aracımıza doğru yola çıkıyoruz. Aracımız da buluştuktan sonra İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Bir sonraki turumuzda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.

Not: Ektra Turlara katılmak istemeyen misafirlerimiz Otelde kalıp Otel aktivitelerinden faydalanabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Bölgede Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Yol Üzerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.
Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur

Fiyata Dahil & Hariç Hizmetler

 • - Otellerde 3 Gece Konaklama
 • - Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı
 • - Otellerde 3 Akşam Yemeği
 • - Dalyan Tekne Turu (Öğle Yemeği Hariç)
 • - Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • - Lüks Araçlarla Ulaşım
 • - 1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
 • - Bodrum Tekne Turu (Öğlen Yemeği Dahil 120TL)
 • - 12 Adalar Tekne Turu (Öğlen Yemeği Dahil 120TL)
 • - Tüm Özel Harcamalar
 • - Yemeklerde Alınan İçecekler
 • - Öğlen Yemekleri

Tur Lokasyonu

Yorumlar

0/5
Değerlendirme Yok
Toplamda 0 review
Mükemmel
0
Çok İyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Gösterilen 1 - 0 ile 0 toplamda

Bir değerlendirme yazın

Created with Sketch.
itibaren 989TRL